जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल तेह्रथुमको पुनर्गठन भएको छ ।गत २८ गते सनिवार  लोकबहादुर सिंगकको अध्यक्षतामा २३ सदस्यीय कार्यसमितिसहित जसपा तेह्रथुमको पुनर्गठन भएको हो ।

जसको उपाध्यक्ष सुर्य मादेन र सुर्य निङ्लेकु, सचिव देवेन्द्र खापुङ, सहसचिव राजकुमार तेयुङ तरेबा, कोषाध्यक्ष सुन्दरी लिम्बू रहेका छन् ।

त्यसैगरी सदस्यहरुमा डम्बरबहादुर खापुङ, तुलसी भुजेल खवास, बौधराज लिम्बू, निलम नेपाली, प्रेमबहादुर खड्का, टिकाराम गुरुङ, ज्ञानेन्द्र कन्दङ्वा, मदनबहादुर कन्दङ्वा, जितबहादुर लिम्बू, रेवत साउदेन, डम्बर दास, गंगा कुरुम्बाङ, नीता पङ्धाक, टठबहादुर पङ्धाक, उर्मिला सिंगक, जमुना सिंगक, देवीमाया कटुवाल रहेका छन् ।

पार्टीका केन्द्रीय सदस्य प्रेमराज लावतीको प्रमुख आतिथ्यतामा पुनर्गठन कार्यक्रम भएको हो । त्यसैगरी पार्टीका केन्द्रीय सदस्य अरुणा लिम्बू, लिम्बुवान राष्ट्रिय समितिका अध्यक्ष जेन्टल लावती, जसपा प्रदेश नं. १ का उपाध्यक्ष प्रेम वनेम, सदस्य कृष्ण कटुवाल अतिथिको रुपमा रहेका थिए ।

Facebook Comments Box